SokakSavaşları.Net - Oyun oyna para kazanın
Multi Hesap ile aklında soru işareti kalan oyuncular, Server-1 ve Server-2 birbirinden bağımsız iki sunucudur. Bu nedenle bu sunucuda hesabı olanlar diğer sunucuda da isterlerse yeni hesap açabilirler. Her iki sunucuda da hesabınızın olması sizi Multi Hesap sahibi YAPMAZ. Bu yüzden her iki serverda da hesap sahibi olabilir ve güvenle oynayabilirsiniz.

2. Yılımızda Yeni Server'i Açtık

2. Yılımızı doldurduk ve siz değerli oyuncularımıza 2. Server ile istek ve talepler doğrultusunda geliştirilen yeni versiyon oyunumuzu 26.07.2017'de hizmete sunduk.
Üstelik her oyuncuya 1.200 Yakut hediyemiz.

2. Yılımız şerefine Server-2'de üretimler ve bonuslar etkinlik süresince 2 kat kazandırmaktadır. Saatlik üretim normal gözükmesi normaldir kazancı hesaplanırken 2 kat hesaplanmaktadır. Etkinlik boyunca depolar 2 kat yükseltilmiştir.

Server-1 Server-2

Ödemeler Hakkında

Ödemeler herhangi bir gecikme ve sorun yaşatmamak adına her ayın 1. ve 3. Pazartesi günleri yapılmaktadır. Ödeme almaya hak kazanan ancak hesabına ödemesi ulaşmayan oyuncularımız lütfen İletişim kısmından bizimle irtibata geçsinler.

Server-2 Açıldı

Siz değerli oyuncularımız için KUR artışı olmayan yeni sunucumuz 26.07.2017'de hizmetinize açılmıştır. Ayrıca tüm oyuncularımıza 4.750 Yakut hediyemizdir.

Server-1'de olduğu gibi her referans size anında 100 Yakut ve 1000 altın üretimine ulaşan her referanstan anında 1000 Yakut hesabınıza yükleniyor.

Facebook'ta beğenmeyi unutmayın.

Web sitemiz ile ilgili duyuruları ve önemli etkinlikleri kaçırmamak için sayfamızı beğenebilirsiniz.